Наші традиції

У дитячому садочку проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі дитячим садочком,друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вихователів, батьків, гостей із знайомих казок. Лунає дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вихователям ,виставка композицій "Золота осінь".

ДЕНЬ ІМЕНИННИКА

Свято для дітей. Це традиційне свято кожного місяця. Діти бвжають найкращі побажання своїм друзям, дарують подарунки.

ЗУСТІЧ З КАЗКОВИМИ ГЕРОЯМИ

1 раз на місяць в дошкільний заклад до дітей приїджає ляльковий театр "Арлекін",який дарує дітям чудовий настрій ,вчить правилам безпеки по життєдіяльності,знайомить з новими казковими друзями.

ОСІННІЙ КАРНАВАЛ.

На святі брали активну участь і батьки ,проводилась виставка "Дарунки осені"

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для дітей проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ,діти готують для матусь та бабусів подарунки виготовленні власноруч, проводять святковий концерт.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Диполми про закінчення дитячого садка вручаються разом з подаруками,потім починається прощальний вальс і тепер сві зовуть їх першокласниками