Медичну службу в закладі очолює сестра медична старша Міщенко Тетяна Петрівна.Графік роботи з 7.45 до 14.45. щоденно.

Медичне обслуговування в закладі дошкільної освіти регулюється: 1.Порядок медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі, затверджений постановою КМУ України від 14.06.2002 №826. 2.Наказом МОЗ , МОН України від 30.08.2005 "432/496 " Про удосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошному навчальному закладі" 3.Положення про медичний кабінет дошкільного навчального закладу затвердженного Наказом МОЗ , МОН України від 30.08.2005 року№432/496 " Про удосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі. 4.Положення про ізолятор дошкільного навчального закладу, затвердженнє наказом МОЗ України від 30.08.2005 №432/496" Про вдосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі, 5Перелік оснащення медичного кабінету та перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення у медкабінеті дошкільного навчального закладу для надання невідкладної допомоги.К

«Карантинний» розклад дня для дітей

№ з/п Форми організації життєдіяльності дітей Тривалість, год
1. Ранкова гімнастика. 08:20–08:30
2. Підготовка до сніданку, сніданок. 08:30–09:00
3. Заняття з батьками. 09:00-9:35
4. Щоденні справи 9:35-10:35
5. Підготовка до прогулянки, прогулянка, повернення з прогулянки. Гігієнічні процедури. 9:35–11:35
6. Підготовка до обіду, обід. 11:35–12:05
7. Гігієнічні процедури, підготовка до сну, сон. 12:05–15:05
8. Поступовий підйом дітей, гімнастика пробудження, оздоровчо-профілактичні заходи, загартувальні процедури. 15:05–15:20
9. Підготовка до підвечірку, підвечірок. 15:20–15:50
10. Ігри, самостійна діяльність. 15:50–16:00
11 Рухова активність1 16:00-17:00
11. Підготовка до прогулянки, прогулянка. 17:00 – 18:00
12. Перегляд мультфільмів, фільмів 18:00-19:00
13. Підготовка до вечері, вечеря 19:00-19:30
14. Спокійні ігри в родинному колі 19:30-20:45
15 Підготовка до сну, сон 20.45

· До і після прийняття їжі в ігровій формі перевіряємо тривалість миття рук (ставимо таймери, співаємо пісеньку на 30 сек, малюємо фломастером цятки, які треба змити тощо).

· В щоденні обов’язки дитини може входити допомога у приготуванні їжі (хоча б зробити власний салат). Особлива справа на час карантину: щодня протерти робоче місце, вимикачі, дверні ручки.

· У заняття з батьками можуть бути включені різноманітні настільні та рухливі ігри, час для читання, ігор з LEGO, конструкторами, малювання (фарби, олівці, фломастери, на великих розмальовках чи на ватмані, крейдою, природними фарбами), ліпка, орігамі, рукоділля, саморобки, аплікації, набори для творчості, термомозаїки, картини блискітками тощо. Заняття обирають діти. Якщо кажуть «нічого не хочу» — записуєте наявні варіанти і тягнете, що випаде.
· Під час ігор не забувати про рухливі ігри, приміром, на зразок дитячих кеглів (у коридорі за можливості), дартс, «влучити» паперовою кулькою у кошик, тренування (якщо дитина ходить на спортивні секції), танці, кумедне дихання (дихальні вправи) на балконі чи ігри на балконі (з дорослими) — наприклад, знайди щось заховане.
· Перегляд мультфільмів, фільмів. Щоб це не був безцільний час, треба давати завдання. Приміром: після перегляду дати питання по побаченому на уважність (на маленький приз). · Перед сном почитайте дитині книжку, казку, щоб дитина заспокоїлась після активності і легко заснула. · Спокійні ігри дітей ввечері – це час без гаджетів: настільні ігри, складання пазлів тощо.

Чим зайнятися з дитиною підчас карантину:топ-5 веселих та цікавихрозваг.Карантин, який оголосили по всій Українічерез новий коронавірус, значно ускладнив життя батькам. Оскільки дитсадки ташколи закрили на три тижні, дітей треба розважати вдома. Гуляти на вулиці можнаі треба, втім, краще уникати скупчень людей, як-от на дитячих майданчиках.Краще прогулюватись парками чи виїжджати у ліс за місто. Ми ж пропонуємодекілька варіантів розваг, якими можна зацікавити дітей, сидячи вдомаНастільні ігри.Знайдіть час пограти з дитиною в його улюблену настільну гру. Її варто обиратиза віком. Такі ігри прекрасно розвивають логічне мислення. Лото, карти, пазли –теж будуть цікаві для дітей будь-якого віку. Заняття творчістю. Вінтернеті можна знайти майстер-класи з хенд-мейду: аплікації, вишивки,виготовлення ляльок-мотанок, декупаж, вироби з паперу, тканини, глини та іншихматеріалів, виготовлення домашнього мила і т. д.Читання книг.Якого кольорупоцілунок - РосіоБонілла; Хто живе у мами в серці - СветланаРойз; Моя Любов -АстрідДеборд; Чи скучила за мною твоя борода? - К.Т.Хао; Велика Книжка СуперСил- текст Сусанна Ісерн. ИллюстрациилюбимойРосіоБонілла; Равлик і Кит - ДжуліяДональдсон; Мій Друг Кит - БенджіДевіс.Рухливі ігри. https://footyclub.ru/uk/pitomcy/igry-na-3-cheloveka-v-domashnih-usloviyah-vo-chto-mozhno-poigrat-doma/Хатні справи.Долучайте дітей до домашньої роботи – їм цікаво, а для вас неабияка допомога.На допомогу батькам ми готовінадатиневеличку збірку посилань для того, щоб ваші дітям було цікаво протягом дня.http://www.raskraska.comМультики, природа, архітектура та багато іншого.http://www.doshkolniki.comРозмальовки в режимі онлайн для дівчат та хлопців.http://kazkar.info/— це сайт із казками всіх народів світу. тут багато легенд України, вірші,сценарії дитячих свят. В медіатеці багато мультиків та аудіоказок.https://chudo-udo.info/– для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.Сервіс безкоштовний і надає у вільне користування безліч матеріалів дляскачування, в тому числі й авторські розробки викладачів за різними напрямками.https://www.youtube.com/channel/UC3ukCDAJ12L5uIluBevmO7A– це дитячийрозвиваючий/навчальний/розважальний Youtube-канал, на якому розміщено безліч розвиваючих відео. Використанняматеріалів – безкоштовне.https://www.youtube.com/channel/UCkSuRQb0oa3R6jGcbBkhM2w– дитячий розвиваючий канал, що дозволяє дітям розвиватися і навчатисяодночасно. Перегляд всіх матеріалів безкоштовний..
Кiлькiсть переглядiв: 442

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.